Doradztwo Podatkowe „Arma” funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. Jesteśmy wszechstronni – oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz kadrową. Świadczymy doradztwo podatkowe i z zakresu ubezpieczeń społecznych Obsługujemy zarówno duże firmy prowadzące księgi rachunkowe jak i małe podmioty zobowiązane do prowadzenia KPiR. Nasze kompetencje i uprawnienia potwierdzają wpis na listę doradców podatkowych numer 01251, oraz Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych numer 2012/97.

Piętnaście lat istnienia na rynku usług księgowych sprawiło, że jesteśmy firmą bardzo doświadczoną i możemy śmiało powiedzieć, że księgowość i prawo podatkowe nie mają przed nami najmniejszych tajemnic. Działamy profesjonalnie i perfekcyjnie, o czym świadczy fakt, że choć posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu, to nigdy nie musieliśmy z niego skorzystać. Nasza wiedza i doświadczenie są gwarancją bezpieczeństwa firm naszych klientów. Fachowa opieka, jaką je otaczamy pozwala zapomnieć o „papierkowych” obowiązkach i konieczności kontaktowania się z instytucjami takimi jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

Decydują się na współpracę z naszym biurem:

  • zaoszczędzą Państwo sporo czasu i nerwów.
  • zminimalizują Państwo ryzyko związane z niebezpieczeństwem niedopełnienia obowiązków podatkowych.
  • zredukują Państwo koszty związane z koniecznością utrzymywania własnego działu księgowego.
  • będą się Państwo mogli skupić na realizacji kluczowych dla rozwoju swojej firmy zadań, bo formalnościami księgowo-prawnymi zajmiemy się my

Zapraszamy do współpracy !Zmieniony (Środa, 20 Lipiec 2016 10:26)